אגודת הסופרים העברים במדינת ישראל
THE HEBREW WRITERS ASSOCIATION IN ISRAEL

והסופרת ריקה ברקוביץ

גאים להציג:

בשעה טובה ומוצלחת!

לפניכם רשימת 69 תלמידי בתי ספר יסודיים,

זוכי תחרות הכתיבה הארצית לשנת תשע"ז - 2017,

המתקיימת זו השנה ה-13 בהנהלתי,

במסגרת "אגודת הסופרים העברים במדינת ישראל".

1. אביגיל כהן - בית הספר "קול יעקב" כיתה ה', ירוחם: "מלאכים"

2. אגם כהן - בית הספר "חלמיש", כיתה ה' – ערד: "הלוואי"

3. אגם אבּיקסיס - בית הספר "אלומות", כיתה ד' – באר שבע: "צללים"

4. אוֹר באוּם - בית הספר "החיטה", כיתה ד' - זיכרון יעקב: "מעשה בעכברים ובפילים"

5. אורי שפיים - בית החינוך "אופירה נבון", כיתה ה'- כפר סבא: "ההפסד"

6. אוֹריה לוי - בית הספר "בן גוריון" כיתה ה' - בת ים: "שיר מפלצתי"

7. איתי זאב גוטנברג - בית הספר "יהלום", כיתה ה' – קריית אונו: "בריאה"

8. אלה בן דור - בית הספר "פסגות", כיתה ה' – מיתר: "מטיילת לי בגן החיות הפרטי שלי"

9. אלון תורג'מן - בית הספר "מנחם בגין" כיתה ד' - הוד השרון: "מכתב לכדור הארץ"

10. אמיר פנויאן - בית הספר "החורש", כיתה ד' - זיכרון יעקב: "שנים שהם אחד וכל אחד לחוד"

11. אנה רבו - בית הספר "צליל", כיתה ד' - חדרה: "הזחל שהפך לפרפר"

12. בר מונטקיו - בית הספר "מרחבים", כיתה ד'- ראשון לציון: "סודי ביותר"

13. גיא שאול - בית הספר "אוסישקין" – כיתה ה' - כפר סבא: "הבעיה של משפחת כלבוני"

14. גאיה אילנה לויה - בית הספר "שחקים", כיתה ד' – סתריה: "הניתוח שלי"

15. דורון קורן - בית הספר "אהוד מנור", כיתה ד' – פתח תקווה: "למחוק את הרגע"

16. דניאל שולמן - בית הספר"גילה ב', כיתה ה' – ירושלים: "סוּלמוֹת"

17. דניאלה בגרון - בית הספר "הלל צור", כיתה ו' – נתניה: "פתרון לשלום"

18. דרור רביב - בית הספר "עצמון", כיתה ה', - נצרת עילית: "חומה שקופה"

19. הילה דוד - בית הספר "אביר יעקב", כיתה ג' – יבנה: "מושי חברי הטוב"

20. זיו ביתון - בית הספר "עופרים" כיתה ג' – ירושלים: "עץ המשאלות"

21. טל וקסלר - בית הספר "פעמונים", כיתה ה' - רעננה: "לברוח מהמציאות"

22. טלי שלייפר - בית הספר "בגין", כיתה ד' – נתניה: "חברות"

23. יואב זיסנויין - בית הספר "פולה בן גוריון", כיתה ה' - ירושלים: "הארטיק שנמס עם השנים"

24. יהב פינטר - בית הספר "בגין", כיתה ה' – דימונה: "במבט מעמיק"

25. יואב שפיגל - בית הספר "נווה עוז", כיתה ה' – ראשון לציון: "לו הייתי"

26. יואב קִיְלשטיין - בית הספר "רמת החייל", כיתה ו' – תל אביב: "מתי יבוא יום ונחיה את החלום?"

27. יובל חרבי - בית הספר "ארלוזורוב", כיתה ה' – חדרה: "רוח הסלחנות"

28. יובל מור - בית הספר "העֹמר", כיתה ד' - גבע כרמל: "פחד"

29. יובל סגל - בית הספר "רחל המשוררת", כיתה ג' - כפר סבא: "עונות מתחלפות"

30. יעל צמרת - בית הספר "גוונים" כיתה ה' – אורנית: "צמא לבן אדם"

31. יעל קמחי - בית הספר "קורצ'ק", כיתה ה' - רמת גן: "האם זה שווה את זה?"

32. כריסטיאן שומאלי - בית הספר "יסודי ג' ", כיתה ה' – שפרעם: "הנעל והכדור"

33. ליה הורוביץ - בית הספר "ממלכתי א'", כיתה ג' - הוד השרון: "צ'יטה"

34. ליהיא שמש - בית הספר "רבין", כיתה ו' – שוהם: "אור העננה"

35. ליאור גרין - בית הספר "זכרון יוסף", כיתה ד' – חיפה: "גיבור של כולם"

36. ליאור קושניר - בית הספר "פרחי המדע", כיתה ג'- רחובות: "אוגר קטן וחמוד"

37. ליאן סהלו - בית הספר "יד שבתאי" כיתה ג' –אשדוד: "הדגל שרצה להיות ילד"

38. מאיה מסד - בית הספר "גולן" – כיתה ד' - רמת השרון: "רק אני יכולה להבין"

39. מאיה שמואלי - בית הספר אבישור, כיתה ו'- ערד: "אהבה"

40. מוחמד סאם פאעור - בית הספר "אלביאדר", כיתה ה' - שָׁעָבּ: "הייתי רוצה להפוך לסמרטפון"

41. מישל דֵלוּגָץ - בית הספר "שקד" כיתה ו' - אשדוד: "נוף מרהיב בים"

42. מיקה שלו - בית הספר "גבריאלי הכרמל" – כיתה ה' - תל אביב: "החלל שלי"

43. מָלֵק חלַאילָה - בית ספר "אוּם כּלתוּם" כיתה ג' – סכנין: "שלום"

44. מריה יבלנוב - בית הספר "חביב", כיתה ו' – ראשון לציון: "אגרוף המחשבות"

45. נועה זרוּג - בית הספר "סביונים", כיתה ה' - אור יהודה: "התחלה חדשה"

46. נטע קוזי - בית הספר "רמת החייל", כיתה ה' - תל אביב: "מה היה קורה אם ביתי היה הקשת?"

47. נור ג'מל בדארנה - בית הספר "אלג'דיר" כיתה ד'- סכנין: "הקוף והברווז"

48. נועה קציר - בית הספר "נתיב זבולון, כיתה ו'- מודיעין: "שרשרת אבודה"

49. נועה גבע - בית הספר "ארגמן" כיתה ה' - נס ציונה: "הרגש"

50. נגה בכר - בית הספר "קשת", כיתה ד'- כפר ורדים: "אני והוא"

51. סוּאעֵד חָאמֵד סָלַאח - בית ספר "ואדי סלאמה", כיתה ו' – סלאמה: "אשת הברזל".

52. פאטמה זיאד - בית הספר "הר כמנה" כיתה ו'- משגב: "השריפה"

53. עדי הלפרין - בית הספר "ראשונים", כיתה ה' - נס ציונה: "העולם שנעלם"

54. עדי רייכר - בית הספר "יוחנני", כיתה ו', הרצליה: "הילדה הבודדה"

55. עמרי הזה - בית הספר אלונים, כיתה ה'- מודיעין: "קנקן- מה יש בתוכו?"

56. ענאן עלי - בית הספר "יסודי ג'" כיתה ה' - דיר חנא: "בית בלי היתרים"

57. קארין בוטר - בית הספר "גנים", כיתה ה' - גני תקוה: "יש אנשים"

58. רומי קורץ - בית הספר "עמית", כיתה ד'- מיתר: "מגן דוד שהגן"

59. שחר אהרוני - בית הספר "יעבץ", כיתה ד' – זיכרון יעקב: "מהסוף להתחלה"

60. שי רון - בית הספר "החורש", כיתה ד' – זיכרון יעקב: "המדען והענק"

61. שירה גולדשטיין - בית הספר "אביגדור ורשה הירדן", כיתה ה' - קריית אונו: "רק מי שאני"

62. שיראל טוטיאן - בית הספר חמ"ד, "ישורון", כיתה ה'- נתניה: "אל תשמור בלב"

63. שירן אלדָר - בית הספר "אושא יחד", כיתה ד' –רמת גן: "ריב הספרים"

64. שירה טבּיביאן - בית הספר "תפוז" כיתה ד'- פרדסיה: "רגשות"

65. שירה צברי - בית הספר "נטעים בנות", כיתה ה' – מבוֹא חורון: "המסע הבלתי נשכח"

66. שרה עלי - בית הספר "אלחדיקה" כיתה ד' – כאבול: "חתולי"

67. שקד צחי - בית הספר "אחי תקוע" כיתה ה' – תקוע: "ג'קו הקוף"

68. תומר יוסף - בית החינוך "צופית", כיתה ו' - דרום השרון: "סבא שלי"

69. תומר לסרי - בית הספר "תל חי", כיתה ד' – קריית שמונה: "אני רוצה"

 

לקבלת מידע נוסף:

ניתן לפנות אל ריקה ברקוביץ, מנהלת התחרות:

03-9660057 0508622276

rikab@013.net.il  www.rika.co.il

 

בתחרות השנה תוענק לזוכים תעודת הצטיינות בכתיבה.