אגודת הסופרים העברים במדינת ישראל
THE HEBREW WRITERS ASSOCIATION IN ISRAEL

והסופרת ריקה ברקוביץ

גאים להציג:

רשימת 70 תלמידי בתי ספר יסודיים

זוכי תחרות הכתיבה הארצית לשנת תשע"ח – 2018

     

  1. אבישג רייס, כיתה ה', בית ספר "שער הנגב" - שער הנגב "אהבה"
  2. אופק דבורי, כיתה ה', בית ספר "אפק" - ראש העין – "הילד שמחפש את השלום"
  3. אושרי אירקי, כיתה ד', בית ספר "סיני" - ראשון לציון – "המסע לארץ ישראל"
  4. איתי שנער, כיתה ו', בית ספר "ניר" קריית אונו – "סיפורו של אתיופי"
  5. איתמר חייט, כיתה ג', בית ספר "יוחנני" הרצליה – יואב הספורטאי שלי"
  6. אלה לוסטיג, כיתה ד', בית ספר "פרחי המדע" - רחובות – "גורי בעיניים שלי"
  7. אלכסנדרה לוי, כיתה ה', בית ספר "אופיר" אילת – "החורף"
  8. אמה שור, כיתה ד', בית ספר "לאמנויות, קמפוס אריסון" - תל אביב – "היה כאן קרקס",
  9. אנה אדדי, כיתה ד', בית ספר "בגין"- נתניה – "שונים אך דומים".    
  10. גאיה בן מאיר, כתה ד', בית ספר "המתמיד"- רמת גן "תקווה"
  11. דאניה אשרף בשיר, כיתה ה', בית ספר "אלמוּתנבִּי"-  סח'נין – "אנג'י החתול"
  12. הדר גול, כיתה ה', בית ספר "בן צבי" - חולון – "חגיגה של צבעים"
  13. הדר קול, כיתה ו', בית ספר "אור" - כפר אורנים – "זמן"
  14. ויקי לנקין, כיתה ה', בית ספר "זבולון המר" - לוד – "מסיפורו של חתול"
  15. זוהר לנצ'נר , כיתה ה', בית ספר "חלמיש", ערד  – "השתקפות" 
  16. זוהר פכר, כיתה ו', בית ספר "בן גוריון" - בת ים – "כוכב נופל" 
  17. טאיה אייסנר, כיתה ג', בית ספר "קמפוס דורה לאומניות" - נתניה "חלום רע"
  18. טל בן שטרית, כיתה ו', בית ספר "רבין" - שוהם – "זו מי שאני"
  19. יובל עיון, כיתה ד', בית ספר "ממלכתי א'"- הוד השרון – "אמא ואבא רוצים יחס"
  20. יובל סיגל דבח, כיתה ה', בית ספר "עין הקורא"- ראשון לציון – "רק לאהוב"
  21.   יותם סטולר כיתה ה', בית ספר "התבור" - חולון – "סבתא שלי"
  22. יעל טרסי, כיתה ו', בית ספר "אופירה נבון" - כפר סבא – "הייתי רוצָה להיות בת אדם"
  23. יערה גולן, כיתה ו', בית ספר "הר שכניה" - משגב – "החושך והאור"
  24. ירדן כספי, כיתה ו' , בית ספר "נאות אשקלון" – אשקלון – "בזכות ולא בחסד"
  25.   לאה הודיה בלייכר, כיתה ג', בית ספר "ימין הרצוג"- אילת – "תמיד אפשר לתקן"
  26. ליאור שנהב, כיתה ד', בית ספר "החורש" - זיכרון יעקב – "הילד השונה" 
  27. ליאן פולנסקי, כיתה ד', בית ספר "ערמונים" - רמת גן "גנב המתנות"
  28. ליבי  ברגר, כיתה ד', בית ספר "תשרי" - קריית השרון – "המסיבה לנתניה"
  29. ליבי רינה רטה, כיתה ד', בית ספר "טללים" - ערד – "הזמנה לבוא ולראות בכיף"
  30. לינה כצמן, כיתה ו' בית ספר "בגין" - רחובות – "יום המחר של העבר"
  31. לינה סוריס, כיתה ו', בית ספר "חיים חפר"- פתח תקוה, "המדינה"
  32. ליעד חן, כיתה ה', בית ספר "עופרים" - ירושלים – "טיפת מזל"
  33. לוֹרן אדלר, כיתה ג', בית ספר "שלמון" - ראשון לציון – "ילדת הירח" 
  34. מאור גיסר, כיתה ד', בית ספר "עדיני" - ראשון לציון – "אם הייתי"
  35. מג'ד סעיד, כיתה ו' בית ספר "יסודי ג'" - שפרעם "נסיעה בזמן"
  36.  מאיה נחום, כיתה ו', בית ספר "אוסישקין" - רמת השרון – "צעירה בת 70"
  37.  מאילן בובר, כיתה ד', בית ספר "ארגמן" - נס ציונה – "התמונה תימוֹנוֹ"
  38. מיכל לויט, כיתה ו', בית ספר "פולה בן גוריון"- ירושלים – "סיפור מחושב"
  39. מיכל מזוז, כיתה ד', בית ספר "רמב"ם"- באר שבע – "עין עצלה וארץ ישראל"
  40. מיכאל איליאיץ, כיתה ו', בית ספר "סביונים" – אור יהודה – "הדרך הביתה- חגים"
  41. מיקה אלון, כיתה ד', בית ספר "רמת אביב ג'" - תל אביב – "האור שבי"
  42. מיקה גולדין, כיתה ה', בית ספר "מבואות" - באר טוביה – "כוחה של מילה"
  43. מיקה רוה, כיתה ה', בית ספר "רמת החייל" - תל אביב – "המופע של ילדות המים" 
  44. מעיין שחר פרטקין, כיתה ה', בית ספר "חופים" - קיבוץ יד מרדכי – "הענן שלי"
  45. נוי אהרוני, כיתה ה', בית ספר ע"ש "אילן רמון"- גן יבנה – "התעלומה"
  46. נועם אהרונוב, כיתה ו', בית ספר "גילה למדעים ואומנויות" - ירושלים – "עץ לי עץ" 
  47.  נעמי פרי, כיתה ו', בית ספר "אח"י תקוע" - תקוע – "קלף אחד יחיד ומיוחד"
  48. סאשה סון, כיתה ג', בית ספר "אשכולות" - ראשון לציון – "ניקיטה עולה חדשה מרוסיה"
  49. סבה ליאור, כיתה ה', בית ספר "אילנות" - חיפה – "העצב והשמחה"
  50. סיני דלורם, כיתה ד', בית ספר "אלון"- חיפה – "בפני עצמך"
  51. סמא אלסופי, כיתה ה', בית ספר "אלביאדר" - שעב" - כפר שעב – "הרמזור"
  52. עלמה בן חיים, כיתה ד', בית ספר "אושא יחד" -רמת גן  – "הגוזל הפצוע"  
  53. פואד קסום, כיתה ה' בית ספר "אלג'דיר" – סכנין "סיפורה של טיפת מים"
  54. קנאר טרביה כיתה ג', בית ספר "אוּם כּלתוּם"- סחנין –"השלום"
  55. רועי אבירי, כיתה ה'' בית ספר "ע"ש אילן רמון" - באר יעקב – "שרשרת ההפתעות".
  56. רועי מורי, כיתה ה', בית ספר "הדמוקרטי" - חדרה – "מקום בחיי"
  57. רינת קזז, כיתה ו', בית ספר "לבאות" - ערד – "שדה של פרחים אדומים"
  58. רעות בני, כיתה ה', בית ספר "זכרון יוסף אחוזה" - חיפה – "כעבור שבעים שנה"
  59. שהד חאלד סואעד, כיתה ו', בית ספר יסודי "ואדי סלאמה"- סלאמה –  "המלאכים לא בוכים"
  60. שחר גולדנברג, כיתה ה', בית ספר "אשכולות" - ראשון לציון – "ישראל בצבעים"
  61. שיראל חבלבסקי, כיתה ו', בית ספר "השלום" - מבשרת ציון"מעל לכל דמיון"
  62. שירז אבנעים, כיתה ו', בית ספר "רמת כרמים" – אשקלון "אהבה ראשונה" ?
  63. שליו אלמלח, כיתה ה', בית ספר "גבעון" - נשר – "קיבוץ טעמים של גלויות"
  64. שליו זמלר, כיתה ה', בית ספר "בר לב" - פתח תקווה – "לכשאהיה גדול"
  65. שני מיטגרץ, כיתה ה', בית ספר "אדם" ירושלים – "במסגרת שונה"
  66. שקד דנוס, כיתה ו', בית ספר "החיטה"  - זיכרון יעקב – "החתול והכלב" חסר דף היצירה
  67. שקד עידן, כיתה ד', בית ספר "אירוס" - נס ציונה – "מישהי מחכה לי אי שם"
  68. שרה סמיח עלי, כיתה ה', בית ספר "יסודי ג'" - דיר חנא – "תן אהבה תקבל בחזרה"
  69. תומר גבאי, כיתה ו', בית ספר "יחד" - גבעת אלה – "הזדמנות חדשה"
  70. תומר רובינשטיין, כיתה ו', בית ספר "שקד" - נס ציונה – "הגליל"

 

לקבלת מידע נוסף:

ניתן לפנות אל ריקה ברקוביץ, מנהלת התחרות:

03-9660057 0508622276

rikab@013.net.il  www.rika.co.il

 

בתחרות השנה תוענק לזוכים תעודת הצטיינות בכתיבה.