אגודת הסופרים העברים במדינת ישראל
THE HEBREW WRITERS ASSOCIATION IN ISRAEL

בזאת "אגודת הסופרים העברים בישראל" ואני גאים להציג את רשימת זוכי תחרות הכתיבה הארצית לילדים לשנת תשע"ה - 2015, תחרות אותה אני מנהלת בסיוע "אגודת הסופרים", זו השנה ה-11, להנצחת זכרם של הורי: פרידה ויצחק לוין ואחי אברהם לוין, זכרם לברכה!

הזוכים, שמניינם כל שנה כמניין שנות המדינה, יוזמנו לטקס חגיגי בו הם יקבלו לידיהם את "ספר היצירות של ילדי ישראל המצטיינים בכתיבה" בו הודפסו יצירותיהם, ספר המשובץ בברכותיהם של נשיא המדינה, שרי החינוך והתרבות ורבים מסופרי ומשוררי ישראל, תרומתי לעידוד העיסוק בכתיבה  ספרותית. תודות להנהלות בתי הספר היסודיים על שיתוף הפעולה שהניע עשרות אלפי תלמידים מכל רחבי הארץ להשתתף בתחרות, שמגמתה פיתוח כושר ההבעה של ילדינו, ילדי ישראל, בכתב ובעל פה. 

----------------------------------------------------------------------------------------

1. אָגַם בְּן יָאִיר לֵשֶׁם, תלמידת כיתה ג', בית ספר "אחדות" – קריית מוצקין

2. אוֹר עִידַן, תלמיד כיתה ג', בית ספר "גורדון" - גבעתיים

3. אָדִיר מוֹיָאל , תלמיד כיתה  ג' בית ספר "עוֹפרים", הר חומה - ירושלים                                                          

4. אוֹשר בניסו, תלמידת כיתה ו', בית ספר "נורדאו" - נתניה

5. אֵווה זְלִיקוֹב, תלמידת כיתה ה', בית ספר "ניצנים" – תל אביב-יפו

6. איָיל אוֹרֵן, תלמיד כיתה ה', בית ספר "יוֹחנני" - הרצליה

7. אַלְמָה גל, תלמידת כיתה ה', בית ספר "הריסון לאומנויות" - תל אביב

8. גּדִיר טָאַרֵק סוּאֵעד, תלמידת כיתה ו', בית הספר "הַר כַּמָנא" - כרמיאל

9. גַּל בְּרִיל, תלמיד כיתה ד', בית ספר "הרצל" - חיפה

10. דָאנַא עוֹמָר זַבִּידָאת, תלמידת כיתה ה', בית הספר היסודי "אלנג'אח" - סכנין

11. דָוִיד בִּינָיֵיב, תלמיד כיתה ה', בית ספר "צליל" בית אליעזר - חדרה

12. דוֹרוֹן אוֹזְמָן, תלמיד כיתה ו', בית ספר "אלמוג" - אילת 

13. דָניאֵל חָיים דייני, תלמיד כיתה ד', בית ספר "תדהר" –עפולה

14. הִילָה בְּרגְמַן, תלמידת כיתה ה', בית ספר "בית אור" – קדרון

15. וִויסאָם חוּרִי, תלמיד כיתה ו', בית ספר "סנט מיכאל" אורטודוקסי – יפו

16. זִיו דָּסַה, תלמידת כיתה ו', בית ספר ”הבילויים" - גדרה

17. חֵן אֵלְבַּז, כיתה ו', בית ספר "אבן שהם" – נהריה

18. טָלְיָה סָעֲדוֹן, תלמידת כיתה ג', בית ספר "עוזיאל" - אשקלון

19. טָקִילָה יָארְדָאוּ, תלמידת כיתה ה', בית ספר "סיני" -רחובות

20. יהוּדה אֵשְׁתוֹקֵר, תלמיד כיתה ג, בית ספר "מרום" - אשדוד

21. יוֹאָב שָׁקוּף, תלמיד כיתה ו', בית ספר "בן-צבי" - חולון

22. יוּבַל בְּן אָריה, תלמידת כיתה ו', בית ספר "מצפה ים" – אילת

23. יוּבל וַקִין, תלמידת כתה ו', בית הספר "יעלים עופרים" - ערד

24. יעל פִינְקלְשׁטֵיין, תלמידת כיתה ה', בית ספר "תמיר" –ראשון לציון

25. יָעֲרָה אוֹר, תלמידת כיתה ו', בית ספר "רמון" –מצפה רמון

26. לִיהִי פֶּאֶר, תלמידת כיתה ו', בית ספר "רעות" - רמלה

27. מָאיָה בַּהָרִי, תלמידת כיתה ו'בית ספר "סביונים" – אור יהודה

28. מָאיה יוּסֵף ג'ובְרָן, תלמידת כיתה ד', בית הספר "אחווה" - כפר סמיע

29. מאיה סאסקי, תלמידת כיתה ה', בית ספר "הבונים" - חיפה

30. מאיה פרבר ברודסקי, תלמידת כיתה ו', בית הספר "המשותף -

כפר שמריהו חוף השרון"

31. מָגֵ'ד אִיאַד חָ'לַיְלָה, תלמיד כיתה ג', בית ספר "גליל" –  דִיר חַנָא

32. מָהֲדִי סוּאֵעד, תלמיד כתה ו', בית ספר "יסודי ג'" -נחף

33. מִילי קֵרְנֵר תלמידת כיתה ה', בית ספר "אורנית" – אורנית

34. מִישֶׁל קוֹטְלֵר, תלמידת כיתה ה', בית ספר "ראשונים" - נס ציונה

35. מֵיתָר שָׁפִיר, תלמידת  כיתה ד', בית ספר "רועי קליין" - נתניה

36. מָעיָן טְרָאוּב, תלמידת כיתה ו' בית ספר "ניצני השרון" – קדימה

37. מָתָן הַבֵרְמָן, תלמיד כיתה ה', בית ספר "עליזה ומנחם בגין" – קריית מוצקין

38. נַאנְסִי קָאדָרִיה, תלמידת כיתה ו', בית ספר "יסודי ג" -שפרעם  

39. נבוֹ לִיפשִיץ, תלמיד כיתה ד', בית ספר "רימון" – כפר יונה

40. נֹגה ארְאֵל, תלמידת כיתה ו', בית ספר "נווה דליה" – ראש העין

41. נֹגה שוּעָלִי, תלמידת כיתה ו' בית ספר "הרצוג" - מזכרת בתיה

42. נוֹעה בֵּן יִשַׁי, תלמידת כיתה ו', בית הספר "ניצן" - קיבוץ ניצנים

43. ניל זווין, תלמיד כיתה ו', בית ספר "איתמר" – נתניה

44. נֹעה קוֹרנְפֵלְד, תלמידת כיתה ו', בית חינוך "רמון" - שערי תקווה

45. עוֹמרִי קָפְלַן, תלמיד כיתה ו', בית ספר "שער הנגב" - קיבוץ גבים 

46. עִידוֹ כֹהן, תלמיד כיתה ד', בית ספר "שמיר" - חולון

47. עָמִית בְּכוֹר, תלמיד כיתה ג', בית ספר "דורון" - רמת השרון

48. עָמִית שֶׁזִירִי, תלמיד כיתה ו', בית הספר "צבי שפירא" - תל אביב

49. עִנְבָּל כֹהן, תלמידת כיתה ה', בית ספר "בארי" – ראשון לציון

50. עֹפרִי גוֹרֵן בַּראוֹן, תלמידת כיתה ו', בית ספר "העומר" - כרם מהר"ל 

51. עֹפְרִי מֻוּעֲלֶם, תלמידת כיתה ה', בית הספר "מצודות" - קריית שמונה

52. צֵאֶלָה יהוּדִית שרוֹן, תלמידת כיתה ו', בית ספר "קרוב", צור הדסה – ירושלים

53 קרין גנאוש תלמידת כיתה ו', בית ספר "חביב" - ראשון לציון

54. רומי בלנק ארזי, תלמידת כיתה ד', בית ספר "מרחבים" - ראשון לציון

55. רוֹנִי פֶּאֶר בן ציון, תלמידת כיתה ג', בית ספר "בר לב"- פתח תקווה

56. רוֹני שְׁטֵיין, תלמידת כיתה ג', בית ספר "עתיד" – רמת גן

57. רֹתם בֵּן בַּסָט, תלמידת כיתה ד', בית ספר "יחד" - מודיעין

58. רֹתם כֹהן, תלמידת כיתה ג', בית ספר "אלונים" - מודיעין

59. שָׁאַדִי סַאלֵח אבוּ רִיָא, תלמיד כיתה ה', בית ספר "ואדי אלעין" – סכנין

60. שָׂארָה שָׁאהֵר יָאסִין, תלמידת כיתה ו', בית ספר "ראס אלעין" - עראבה

61. שָׂגִיא וַייס, תלמיד כיתה ד' בית- ספר ע"ש "פולה בן גוריון" - ירושלים.

62. שִׁיר מִזְרחִי, תלמידת כיתה ד', בית ספר "סביונים" - אור יהודה

63. שִׁירָה אַיְזִיק, תלמידת כיתה ה', בית ספר "ארזים" - יֹקנעם

64 שִׁירָה שֵׁפִי, תלמידת כיתה ה', בית ספר "היובל" - רעננה

65. שׁירִי שְׁטֵרנְבֶּרְג, תלמידת כיתה ג', בית חינוך "בית יצחק" - כפר ידידיה

66. שֶׁלִי גוֹלְד, תלמידת כיתה ה', בית ספר "יובלים" – באר שבע

67 תָמָר מִיכַאֵלִי, תלמידת כיתה ו',  בית ספר "אילנות"- אשקלון.